1. Jutro o g. 11.30 rozpocznie się uroczysty ingres nowego Biskupa Legnickiego ks. Bp. Andrzeja Siemieniewskiego do Katedry Legnickiej. Powierzamy Bogu w modlitwie jego posługę w naszej diecezji.
  2. Możemy już zamawiać intencje Mszy Świętych na rok 2021. Dziękuję za nasze modlitwy za żyjących i zmarłych w Najświętszej Ofierze.
    Z ofiarowaną Mszą Świętą wiąże się również tzw. stypendium mszalne. Jest to ofiara na jeden dzień utrzymania kapłana odprawiającego Mszę Świętą. W danym dniu ksiądz może zatrzymać ofiarę tylko z jednej odprawionej Mszy Świętej. Wysokość ofiary niech każdy określi według własnych możliwości i hojności, biorąc pod uwagę zmieniające się koszty codziennego życia każdego z nas.
  3. Zapraszam na spotkania Odnowy w Duchu Świętym – w niedzielę o godz. 18.00, Eucharystycznego Ruchu Młodych w poniedziałki o 17.00, Grupy Biblijnej w środy o 18.45, Matek w modlitwie w środy o 20.30. We czwartki próby chóru parafialnego o godz. 17.00 W piątek o 20.30 adoracja Najświętszego Sakramentu dla wszystkich Parafian.
    4.Za przygotowanie kościoła dziękuję rodzinom: Pacholskich, Topolskich, Lisów, Niemców i Mastejów. W kolejnym tygodniu proszę o przygotowanie kościoła mieszkańców domów nr 100-103