1. Rozpoczął się czas wakacji. Pamiętajmy o niedzielnej Eucharystii również podczas wyjazdów wakacyjnych, korzystajmy z możliwości nawiedzenia sanktuariów i miejsc świętych w ojczyźnie i za granicą.
  2. Serdecznie dziękuję w imieniu własnym oraz ks. Rektora Piotra Kota za modlitewną pamięć w Eucharystii, życzenia i prezenty z okazji patronalnego święta. Bóg zapłać!
  3. W minionym tygodniu ołtarz z kaplicy św. Anny został zdemontowany i przewieziony do pracowni konserwatorskiej w Myślenicach. Proszę o modlitwę w intencji pomyślnego przebiegu prac, dziękuję za wszelkie ofiary przekazywane na ten cel. Całość zobowiązań które nasza Parafia musi zgromadzić w tym roku na cele remontowe i konserwatorskie to kwota ponad 56.000 zł.
  4. Dziękuję panu Wilhelmowi Góralowi i współpracownikom za uporządkowanie zieleni na terenie parafialnym.
  5. Strażacy z OSP w naszej gminie uczestniczą w zmaganiach o nowy wóz strażacki dla gminy za najwyższą frekwencję w dawnym województwie wałbrzyskim. Przyłączam się do ich apelu i proszę, byśmy za tydzień wszyscy spełnili obywatelski obowiązek uczestnicząc w wyborach prezydenckich.
  6. Polecam prasę katolicką. Tygodniki “Gość Niedzielny”, „Niedzielę” oraz bezpłatne czasopismo “Dobre Nowiny”.
  7. Dziękuję za wysprzątanie kościoła Małżonkom Sylwii i Tomaszowi Zawadzkim: proszę o przygotowanie kościoła mieszkańców domów nr 4-8.