1. Rozpoczęły się wakacje szkolne. Pamiętamy w modlitwie
  o dzieciach i młodzieży, rodzinach i osobach starszych udających się na wypoczynek. Nie zapominajmy w tym czasie o niedzielnej
  i świątecznej Mszy Świętej.
 2. Dziękuję Panom Janowi Bielickiemu, Zdzisławowi Kałuzińskiemu
  i Pawłowi Kałużnemu za pomoc przy zbieraniu złomu. Dziękuję wszystkim Ofiarodawcom. Akcję przedłużamy na cały ten tydzień – proszę zgłaszać chęć oddania złomu do mnie i do członków Rady Parafialnej.
 3. W tym tygodniu I Piątek miesiąca – wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź od godz. 16.30. W sobotę odwiedziny chorych
  od godz. 9.00. Różaniec pierwszosobotni o godz. 16.30. W niedzielę
  po Mszy Świętej o godz. 8.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 4. Przed nami XX Jubileuszowy Festyn Św. Anny (20.07.2024) – zapraszam na spotkanie poświęcone przygotowaniu w poniedziałek na godz. 18.00.
  Bardzo proszę o pomoc w zdobywaniu sponsorów, usług i przedmiotów na licytację i fanty. Zapraszam każdego, kto pragnie w jakikolwiek sposób się zaangażować.
 5. Przypominam o obowiązku zgłaszania i uzyskania zgody na wszelkie prace wykonywane na cmentarzu parafialnym.
  Warunkiem jej otrzymania jest dokonanie wpłaty na Fundusz Cmentarny i zobowiązanie do usunięcia gruzu i śmieci pozostałych po wykonaniu prac.
  Zgoda dotyczy wszystkich prac – również nie wymagających wjazdu na cmentarz.
 6. W tym tygodniu do sprzątania kościoła nikt się nie zgłosił. Dziękuję za pomoc panu kościelnemu Wilhelmowi Góralowi. W sobotę proszę o pomoc mieszkańców domów nr 75-78.