27.03.21, w sobotę, tuż przed Niedzielą Palmową parafia pw. Zwiastowania NMP w Witkowie zaprasza do udziału w Drodze Krzyżowej prowadzącej od kościoła parafialnego na szczyt Trójgarbu. Rozpoczynamy odbierając w kościele krzyżyk oraz mapkę trasy wraz z tekstem rozważań.
Idziemy na szczyt indywidualnie lub w małych grupach zatrzymując się na rozważanie Via Crucis przy wyznaczonych na trasie stacjach.
Rozpoczęcie w kościele od godz. 9.00 do 10.00 - indywidualne błogosławieństwo, odebranie krzyża, rozważań oraz mapy trasy. Zakończenie w godzinie Ukrzyżowania o 12.00 na Trójgarbie wspólną modlitwą i błogosławieństwem.
Przewidujemy dwa warianty trasy: od kościoła parafialnego na szczyt (trasa dłiuższa) oraz od początku właściwego podejścia na Trójgarb z dojazdem drogą asfaltową( trasa krótsza).

ZGŁOSZENIA UCZESTNICTWA nadsyłamy drogą mailową na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imiona i nazwiska oraz wiek uczestników wraz z wybranym wariantem trasy.

Potrzebne informacje możemy również uzyskać telefonicznie od ks. Proboszcza -nr 723 025 344